Mamy to !!!💪
Klub Sportowy „Wasilków” od dnia 1 stycznia 2024 roku może posługiwać się srebrnym Certyfikatem Polskiego Związku Piłki Nożnej.🥈
Jest to motywująca wiadomość dla wszystkich zawodników i ich rodziców, trenerów oraz innych osób związanych z naszym klubem. Przyznanie certyfikatu potwierdza nasze najwyższe standardy i jakości pracy z dziećmi i młodzieżą. Jesteśmy przygotowani personalnie i merytorycznie do kształtowania i wychowywania młodych adeptów piłki nożnej oraz wytyczania im ścieżki do profesjonalnego futbolu.
By uzyskać Certyfikat, przeszliśmy szereg kontroli, które potwierdziły, że spełniamy wysokie standardy przyjęte w Programie Certyfikacji Szkółek Piłkarskich. 🔝 Posiadanie Certyfikatu wiąże się również z dalszym podnoszeniem poziomu szkoleniowego, ale także ze stałym monitoringiem, gwarantującym jakość prowadzonych zajęć. Jest to niewątpliwie nasz wielki sukces, którym powinniśmy i chcemy się chwalić.
W Programie Certyfikacji dla Szkółek Piłkarskich PZPN jesteśmy od 2022 roku. Zaczynaliśmy od poziomu Zielonej Gwiazdki, a przez ubiegły 2023 rok pracowaliśmy już na zasadach Brązowej Gwiazdki.
Jesteśmy świadomi, że dotychczasowa praca oraz plan na dalszy rozwój jest na odpowiednich torach. Motywacją do dalszej pracy jest z całą pewnością infrastruktura. W zeszłym roku zostały wyremontowane dwa boiska trawiaste. Natomiast jesienią liczymy na to, że zakończy się budowa nowego boiska ze sztuczną nawierzchnią.
Wielkie podziękowania należą się wszystkim osobom oraz jednostkom, które są lub były zaangażowane w ten projekt. Dziękujemy trenerom, którzy pracują na co dzień z naszą młodzieżą i wykonują ogromną ilość obowiązków:
⚽Piotr Łupiński
⚽Piotr Dąbrowski (Jan Kowalski )
⚽Marek Rakowski
Praca trenera to nie tylko przeprowadzenie jednostki treningowej oraz wyjazd na mecz, lecz także umiejętność organizacji i planowania swojej pracy.
Dziękujemy również koordynatorom szkółki:
⚽ Robert Kądzior,
⚽ Piotr Kruszewski
Wielki słowa uznania należą się Robertowi Kądziorowi 👏, który od początku był odpowiedzialna za wprowadzenie certyfikacji w naszym Klubie jako koordynator szkółki. Nie bylibyśmy w tym miejscu gdyby nie pełen profesjonalizm oraz rzetelność Roberta.
Awans na wyższy poziom Programu Certyfikacji PZPN osiągnięty został dzięki bardzo zgranemu zespołu trenerów oraz koordynatorów i zarządowi. Wierzymy, że nasza dalsza współpraca będzie na takim samym, wysokim poziomie.
Dziękujemy w sposób szczególny za możliwość rozwijania naszej pasji:
Dominika Jocz-Lenkiewicz – Wiceburmistrz Wasilkowa
Radni Rady Miejskiej w Wasilkowie
oraz naszym sponsorom i partnerom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Aby kontynuować, musisz zaakceptować warunki

keyboard_arrow_up